Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Żużlowcy w wojsku 2011-03-07 13:41:20
W Sali widowiskowej 69. Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego pojawiła się bardzo silna reprezentacja żużlowców Unii Leszno.

Na spotkanie przybyli: Damian Baliński, Adam Skórnicki, Sławek i Tobiasz Musielakowie oraz Janusz Kołodziej, który gnał na tą imprezę prosto z Tarnowa. Nie zabrakło również trenera Romana Jankowskiego i dyrektora Unii, Ireneusza Igielskiego.

Żużlowców Unii Leszno z jednostką wojskową łączy bardzo wiele. Właśnie między innymi dzięki niej, nasi żużlowcy do każdego sezonu pod względem fizycznym przygotowani są perfekcyjnie do każdego sezonu. Zawodnicy dzięki uprzejmości 69 pułku, w okresie zimowym przygotowują się bowiem na obiektach należących do jednostki.
 
Wśród leszczyńskich mundurowych jest mnóstwo kibiców czarnego sportu, co zresztą było widać na Sali. Kadra pod względem pytań, przygotowana była perfekcyjnie. Najwięcej emocji wzbudzał regulamin rozgrywek. Pod wątpliwość poddawano wprowadzenie KSM oraz zmiana tłumików. Jak to zwykle bywa na takich spotkaniach, nie zabrakło czasu na pamiątkowe zdjęcia i autografy.
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport