Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

XXIII Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka Boks i kickboxing 2015-11-03 10:31:25
Już w najbliższą sobotę 7 listopada w leszczyńskiej hali Ćwicznia odbędzie się XXIII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka. Tego też dnia, przy okazji imprezy zarząd klubu Polonia 1912 Leszno podziękuje Cecylii Pudlickiej, która po 18 latach startów kończy oficjalnie karierę zawodniczą.


Uroczyste otwarcie turnieju boskerskiego odbędzie się w sobotę w samo południe. Tuż po otwarciu odbędzie się wspomniana uroczystość podziękowania Cecylii Pudlickiej, wielokrotnej medalistce mistrzostw Polski, ale i świata w kicboxingu.

Wracając do turnieju, to wezmą w nim udział zawodnicy i zawodniczki roczników 1999-2000. Walki turniejowe rozpoczną się tu po wspomnianych uroczystościach, czyli około 12.15.

- Zgłosiło się nam aż 80 zawodników. Jeśli wszyscy przyjadą, to szykuje się nam 40 walk, więc prawdziwy maraton. Oczywiście i my wystawiamy swoją liczną grupę zawodników, myślę, że nawet około dziesięciu - mówi Albin Pudlicki, trener i organizator imprezy.

Współorganizatorami imprezy poza leszczyńskim klubem są: Urząd Miasta Leszna, Polski Związek Bokserski, WOZB Poznań, Starostwo Powiatowe w Lesznie oraz Fundacja Wielkopolski Boks.

Wszystkich fanów szermierki na pięści zapraszamy do Ćwiczni przy ulicy Grota Roweckiego. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Partner

Sekcja boksu i kickboxingu

Polonia 1912 Leszno
Sala "Ćwicznia"
ul. Grota Roweckiego
 
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport