Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Turniej Pawlaka po raz XIV Boks i kickboxing 2012-02-15 22:54:16
25 lutego, w samo południe w leszczyńskiej hali Ćwicznia rozpocznie się XIV Turniej Bokserski imienia Włodzimierza Pawlaka.

Na turniej przyjadą czołowi bokserzy z okręgu Wielkopolski i nie tylko. Na razie potwierdzone jest przybycie około 70 pięściarzy. Zawody kolejny raz uczczą pamięć wielkiego boksera. Kim był Włodzimierz Pawlak? - Włodek był jednym z medalistów mistrzostw Polski. Jest to wychowanek i zarazem bratanem Jana Pawlaka. Ten chłopak zdobywał mnóstwo medali i rozsławiał miasto Leszno - odpowiedział Albin Pudlicki. - Szkoda, że nie ma już go z nami - dodał.

W turnieju udział weźmie sporo bokserów Polonii 1912 Astromal Leszno. - Będą tacy, którzy mają za sobą już przeszło 20 walk ale i tacy, którzy walczyli raz - podkreśla trener naszych bokserów. Szkoleniowej liczy, że do rywalizacji przystąpi około 15-17 leszczynian. 

Turniej w Lesznie będzie dla bokserów znakomitym sprawdzianem przed zbliżającymi sie wielkimi krokami mistrzostwami Polski, które rozpoczną sie 28 marca w hali Trapez. - Do Trapezu przyjedzie około 160 najlepszych juniorów w Polsce - informuje trener Albin Pudlicki.

(dan)

Partner

Sekcja boksu i kickboxingu

Polonia 1912 Leszno
Sala "Ćwicznia"
ul. Grota Roweckiego
 
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport