Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Tobiasz Musielak po meczu w Lesznie 2011-07-25 10:54:56
Zespół Unii Leszno we wczorajszym spotkaniu przeciwko Włókniarzowi Częstochowa pokazał, że atut własnego toru potrafi wykorzystać do maksimum. Praktycznie cała szóstka zawodników zaprezentowała się wspaniale. Jednym z sześciu wspaniałych był Tobiasz Musielak.


Junior Unii, Tobiasz Musielak, występem przeciwko drużynie Włókniarza udowodnił, że jest on niezwykle ważnym ogniwem w talii Romana Jankowskiego. - Nie było najgorzej, aczkolwiek miałem mały problem na startach, ponieważ cały czas podnosiło mnie w górę - tłumaczy. - Starałem się opanować sytuację, ale mi to najwyraźniej w świecie nie wychodziło - wyjaśnia. - Refleksowo wyglądałem dziś dobrze, jednak najważniejsze jest to, że wszyscy w zespole spisali się świetnie i udało nam się wygrać. Miejmy nadzieję, iż w meczu z Gorzowem zaprezentujemy się podobnie - dodaje pełen nadziei zawodnik.

Z taką efektywną a zarazem efektowną jazdą drużyna leszczyńska nie stoi wcale na straconej pozycji przed ćwierćfinałowym spotkaniem z faworyzowaną Caelum Stalą. - Faktycznie. Nieźle wyglądał dzisiaj tor, który praktycznie wszystkim odpowiadał, dlatego cała drużyna pojechała bardzo dobrze - przyznaje popularny Tofeek.

Początek sezonu w wykonaniu młodzieżowców Unii Leszno nie był zbyt dobry. Teraz karta się odwróciła i można powiedzieć, że juniorzy stali się drugą siłą ekipy, spisując się znakomicie. - Może nie znakomicie, ale jest coraz lepiej. Z meczu na mecz staramy się jechać na miarę swoich możliwości. Cały czas jednak próbujemy dojść do perfekcji, jeżeli chodzi o sprawę sprzętową. Chcemy wygrywać i jak na razie nam to wychodzi - zakończył Tobiasz Musielak.

Łukasz Kaczmarek

Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport