Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Mikołaj Skrzypczak siódmy w Ogólnopolskim Turnieju w Poznaniu Szermierka 2013-05-12 10:05:08
11 maja w stolicy Wielkopolski odbył się kolejny w tym sezonie turniej  w karegorii dzieci i młodzików.  W zawodach brała udziała dziewięcioosobowa ekipa z naszego klubu. 

W gronie dzieci 12 miejsce zajęła Aleksandra Łakomska a 18 Aleksandra Lewusz , dla której były to pierwsze zawody w życiu. U chłopców w tej samej kategorii wiekowej w czołowej ósemce zawodów na 7 miejscu sklasyfikowany został Mikołaj Skrzypczak. Blisko awansu był także Łukasz Lewusz , który przegrał swoją walkę 6:8 i ostatecznie zajął 9 pozycję. W rywalizacji młodziczek najwyżej z polonistek turniej ukończyła Maria Sadowska - 11 miejsce. 15 była Kinga Pijaczyńska , 20 Sandra Tulewicz , 35 Julia Rygus. Jedyny przedstawiciel naszego klubu startujący w tej samej grupie wiekowej Kacper Dajewski był 17. GRATULUJEMY MIEJSC!

Sekcja szermierki

Polonia 1912 Leszno
Siedziba Klubu
ul. Opalińskich 54
 
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport