Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Maria Sadowska ósma w Gdańsku Szermierka 2013-10-28 14:54:34
27 pażdziernika odbył się turniej młodzików "O Puchar Prezydenta Gdańska" . Zawodniczka naszego klubu pewnie dotarła do ćwierćfinału, ulegając Agnieszce Wieszchowskiej ( UKS Atena Gdańsk). Pozostał duży niedosyt...

Pozostałe dwie nasze zawodniczki nie miały tego dnia dobrego dnia. Kinga Pijaczyńska była 21., a Sandra Tulewicz 25. Już za dwa tygodnie w Bydgoszczy (9-10 listopada) kolejne zawody w kategoriach dzieci i młodzicy.

Sekcja szermierki

Polonia 1912 Leszno
Siedziba Klubu
ul. Opalińskich 54
 
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport