Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu













Sport w Lesznie

Leszczynianie najlepsi z Polaków 2011-08-01 19:01:43
W sobotę na stadionie w Terenzano rozegrana została kolejna runda cyklu Grand Prix. Wśród Polaków występujących w turnieju we Włoszech najlepiej zaprezentowali się leszczynianie, Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej, którzy zajęli odpowiednio piąte i siódme miejsce. Zawody wygrał Szwed, Andreas Jonsson.


Klasyfikacja Grand Prix Włoch:
1. A. Jonsson (3,2,1,2,1,2,6) 17
2. G. Hancock (1,0,3,3,1,3,4) 15
3. A. Lindbaeck (2,3,1,3,3,3,2) 17
4. K. Bjerre (0,2,3,3,2,2,0) 12
5. J. Hampel (3,3,2,0,3,1) 12
6. E. Sajfutdinow (1,2,3,1,3,1) 11
7. J. Kołodziej (3,1,2,2,2,0) 10
8. M. Zagar (3,3,0,2,1,0) 9
9. F. Lindgren (2,0,D,2,3) 7
10. J. Crump (0,0,3,3,0) 6
11. Ch. Harris (1,3,1,1,0) 6
12. C. Holder (2,2,2,0,0) 6
13. T. Gollob (0,1,2,0,2) 5
14. R. Holta (1,1,0,1,2) 5
15. M. Zetterstroem (2,0,0,0,1) 3
16. N. Pedersen (0,1,1,1,0) 3

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Zetterstroem, E. Sajfutdinow, K. Bjerre
2. J. Kołodziej, C. Holder, G. Hancock, T. Gollob
3. J. Hampel, A. Lindbaeck, Ch. Harris, N. Pedersen
4. A. Jonsson, F. Lindgren, R. Holta, J. Crump
5. A. Lindbaeck, A. Jonsson, J. Kołodziej, M. Zetterstroem
6. J. Hampel, K. Bjerre, T. Gollob, F. Lindgren
7. Ch. Harris, E. Sajfutdinow, R. Holta, G. Hancock
8. M. Zagar, C. Holder, N. Pedersen, J. Crump
9. J. Crump, T. Gollob, Ch. Harris, M. Zetterstroem
10. K. Bjerre, J. Kołodziej, N. Pedersen, R. Holta
11. E. Sajfutdinow, C. Holder, A. Lindbaeck, F. Lindgren (D)
12. G. Hancock, J. Hampel, A. Jonsson, M. Zagar
13. G. Hancock, F. Lindgren, N. Pedersen, M. Zetterstroem
14. K. Bjerre, A. Jonsson, Ch. Harris, C. Holder
15. J. Crump, J. Kołodziej, E. Sajfutdinow, J. Hampel
16. A. Lindbaeck, M. Zagar, R. Holta, T. Gollob
17. J. Hampel, R. Holta, M. Zetterstroem, C. Holder
18. A. Lindbaeck, K. Bjerre, G. Hancock, J. Crump
19. E. Sajfutdinow, T. Gollob, A. Jonsson, N. Pedersen
20. F. Lindgren, J. Kołodziej, M. Zagar, Ch. Harris

21. Półfinał I: A. Lindbaeck, A. Jonsson, E. Sajfutdinow, M. Zagar
22. Półfinał II: G. Hancock, K. Bjerre, J. Hampel, J. Kołodziej

23. Finał: A. Jonsson, G. Hancock, A. Lindbaeck, K. Bjerre

Klasyfikacja generalna po sześciu turniejach:
1. Greg Hancock (USA) 95
2. Tomasz Gollob (Polska) 73
3. Jarosław Hampel (Polska) 65
4. Chris Holder (Australia) 63
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) 59
6. Jason Crump (Australia) 56
7. Nicki Pedersen (Dania) 56
8. Andreas Jonsson (Szwecja) 53
9. Kenneth Bjerre (Dania) 50
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) 47
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 41
12. Janusz Kołodziej (Polska) 38
13. Chris Harris (Wielka Brytania) 33
14. Rune Holta (Polska) 29
15. Artiom Laguta (Rosja) 10


Łukasz Kaczmarek
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport