Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Kinga Pijaczyńska szóstą florecistką turnieju ogólnopolskiego w Żninie Szermierka 2013-06-27 22:43:57
Ostatni turniej przed wakacjami dzieci i młodzików odbył się pierwszy raz w Żninie. Bardzo ładna sala , dobra organizacja i dwie finałowe ósemki polonistów. Oprócz Kingi na 8 miejscu ukończył zawody Mikołaj Skrzypczak.

W gronie młodziczek startowały nasze trzy reprezentantki , ale do finałowej ósemki awansowała tylko jedna . Kinga w ćwierćfinale uległa Juli Włosińskiej z AZS AWF Warszawa 6:12. 10 miejsce zajęła Maria Sadowska  a 15 Sandra Tulewicz. W gronie dzieci jedyna nasza florecistka Aleksandra Łakomska ukończyła zawody na 12 pozycji. Wśród chłopców poloniści fechtowali tylko w tej najmłodszej kategorii wiekowej. 8 miejsce i porażkę w ćwierćfinale zanotował Mikołaj Skrzypczak. Debiutujący w zawodach Tomasz Łakomski zajął 22 miejsce przegrywając nieznacznie swoją walkę o wejście do "16 ".