Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Jankowski dumny z juniorów 2011-07-25 19:01:24
Wygrana za trzy punkty Unii Leszno nad Włókniarzem Częstochowa spowodowała, iż leszczynianie zachowali szanse na zajęcie trzeciego miejsca w Speedway Ekstralidze. Przy korzystnym rezultacie w meczu Gorzowa z Rzeszowem, podopieczni Romana Jankowskiego decydujące starcie będą rozgrywać na własnym torze.


Cały zespół Unii Leszno zasłużył na pochwałę. Pomimo, iż częstochowianie nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki, to i tak wynik 60:30 z pewnością podniesie morale zawodników. - Przeciwnik nie postawił zbyt dużego oporu, wygraliśmy wysoko. Cieszy mnie niezmiernie postawa naszych młodzieżowców, którzy z meczu na mecz jadą coraz lepiej. Myślę, że jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się play-offami - powiedział Roman Jankowski.

Jeszcze nie wiadomo, z której pozycji do rundy play-off przystąpi drużyna leszczyńska. Pewnym jest, że rywalem Byków będzie Caelum Stal Gorzów. - W ekstralidze nie ma łatwych pojedynków. Wszystkie mecze są bardzo trudne i wymagające. W ćwierćfinale zmierzymy się z Gorzowem i będziemy robić wszystko, żeby wygrać. Nie ukrywam, że kluczem do zwycięstwa będą punkty wszystkich zawodników - stwierdził popularny Jankes.

Zagadką wciąż pozostaje forma Janusza Kołodzieja, który w niedzielnym występie zdobył sześć punktów w czterech startach. - Janusz przez cały czas boryka się z problemami sprzętowymi. Nie może odnaleźć silnika, który byłby odpowiedni. Mam nadzieję jednak, że do play-offów upora się ze wszystkimi kłopotami - zakończył trener biało-niebieskich.

Łukasz Kaczmarek

Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport