Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Jagoda Dyba siódma w turnieju O Puchar Rajców Gdańskich Szermierka 2013-03-04 08:43:51
2 marca w Gdańskiej Szkole Floretu odbył się turniej dzieci i młodzików "O Puchar Rajców Gdańskich". Najwyżej z dziecięcioosobowej ekipy Polonii spisała się Jagoda Dyba zajmując siódme miejsce.

Jagoda startowała w kategorii młodzik. W grupie przegrała jeden pojedynek i do eliminacji bezpośredniej była rozstawiona z numerem 8. Pewnie awansowała do ćwierćfinału gdzie musiała uznać wyższość Renaty Tomczak , która ostatecznie wygrała cały turniej. 19 miejsce zajęła Patrycja Białkowska ,28 Maria Sadowska ,  29 Weronika Król , 46 Pijaczyńska Kinga , 54 Tulewicz Sandra a 66 Julia Rygus. W gronie młodzików 36 był Szymon Skrzypczak a 58 Kacper Dajewski. Jedyny startujący w młodszej grupie nasz przedstawiciel Mikołaj Skrzypczak ukończył zawody na 17 miejscu na 51 walczących.