Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu













Sport w Lesznie

Hampel wygrywa w debiucie 2011-04-13 19:08:44
Jarosław Hampel okazał się najlepszy w krośnieńskim półfinale Złotego Kasku. Mały w Krośnie jeździł po raz pierwszy w karierze.

Drugie miejsce zajął Grzegorz Walasek, a na trzeciej pozycji uplasował się Krzysztof Kasprzak. Awans do finału, który odbędzie się w Toruniu uzyskała najlepsza ósemka. Drugi półfinał odbędzie się w piątek na torze w Rawiczu.

Klasyfikacja półfinału Złotego Kasku w Krośnie:
1. J. Hampel (3,2,3,3,3) 14
2. G. Walasek (2,3,2,3,2) 12
3. K. Kasprzak (3,3,3,2,D) 11
4. M. Janowski (3,D,2,3,3) 11
5. K. Jabłoński (1,3,3,2,2) 11
6. J. Rempała (1,2,1,2,3) 9
7. T. Chrzanowski (2,1,3,2,1) 9
8. M. Mitko (2,1,2,1,2) 8
---
9. D. Stachyra (3,1,2,1,U) 7
10. R. Dobrucki (0,3,W,D,3) 6
11. B. Miturski (0,2,0,3,1) 6
12. Prz. Pawlicki (T,2,1,0,2) 5
13. M. Rempała (2,1,D,1,1) 5
14. A. Skórnicki (1,0,D,1,ns) 2
15. R. Kościecha (1,D,1,D,W) 2
16. A. Czechowicz (0,0,1,0,W) 1

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, M. Mitko, A. Skórnicki, Prz. Pawlicki (T)
2. D. Stachyra, T. Chrzanowski, K. Jabłoński, R. Dobrucki
3. M. Janowski, G. Walasek, R. Kościecha, B. Miturski
4. K. Kasprzak, M. Rempała, J. Rempała, A. Czechowicz
5. K. Kasprzak, Prz. Pawlicki, T. Chrzanowski, M. Janowski (D)
6. K. Jabłoński, J. Rempała, M. Mitko, R. Kościecha (D)
7. G. Walasek, J. Hampel, D. Stachyra, A. Czechowicz
8. R. Dobrucki, B. Miturski, M. Rempała, A. Skórnicki
9. K. Jabłoński, G. Walasek, Prz. Pawlicki, M. Rempała (D)
10. T. Chrzanowski, M. Mitko, A. Czechowicz, B. Miturski
11. J. Hampel, M. Janowski, J. Rempała, R. Dobrucki (W)
12. K. Kasprzak, D. Stachyra, R. Kościecha, A. Skórnicki (D)
13. B. Miturski, J. Rempała, D. Stachyra, Prz. Pawlicki
14. G. Walasek, K. Kasprzak, M. Mitko, R. Dobrucki (D)
15. J. Hampel, T. Chrzanowski, M. Rempała, R. Kościecha (D)
16. M. Janowski, K. Jabłoński, A. Skórnicki, A. Czechowicz
17. R. Dobrucki, Prz. Pawlicki, A. Czechowicz (W), R. Kościecha (W)
18. M. Janowski, M. Mitko, M. Rempała, D. Stachyra (U)
19. J. Hampel, K. Jabłoński, B. Miturski, K. Kasprzak (D)
20. J. Rempała, G. Walasek, T. Chrzanowski, Adam Skórnicki (NS)


Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport