Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Dwa brązowe medale w Bratysławie Boks i kickboxing 2012-09-18 10:51:02
Dwa brązowe krążki z Mistrzostw Świata Juniorów w kickboxingu, które odbyły się w Bratysławie przywieźli reprezentanci Polonii 1912 Astromal Leszno.

W kategorii kick-light kadetów młodszych do 47 kg, na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Benier. Również brąz przypadł w tej kategorii wiekowiek Dominikowi Walkowiakowi, w wadze do 57 kg.

O sporym pechu może mówić natomiast Michał Ludwiczak, który wśród juniorów w kategorii full-contact do 75 kg zajął najgorsze dla sportowca, czwarte miejsce. Jak podkreśla trener leszczyńskich zawodników, Albin Pudlicki Ludwiczak zasłużył na medal a praca sędziów pozostawia wiele do życzenia.

Dodajmy, że Michał Ludwiczak powołany został do kadry na bokserskie Mistrzostwa Świata. O tym kto z dwójki Ludwiczak-Szwedowicz pojedzie na MŚ zdedycuje po obozie przygotowawczym selekcjoner reprezentacji.