Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Cztery medale kadetów Boks i kickboxing 2015-05-18 11:41:27
Z czterema medalami mistrzostw Polski w kicboxingu w formule kick-light wrócili z Lidzbarka Warmińskiego kadeci naszego klubu.

Na Warmię pojechała piątka zawodników, ale do rywalizacji przystąpiła czwórka reprezentantów Polonii. Po złote medale sięgali: Martyna Kowalewicz w kadetkach młodszych w wadze 42 kg, Zuzanna Licha w kategorii 55 kg kadetek starszych oraz Mikołaj Mańka w wadze 47 kg kadetów starszych. Na podium stanął też w kadetach starszych Tomasz Jabłkowski w wadze powyżej 69 kilogramów zdobywając srebro.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu. Wystartowaliśmy w czwórkę, a mimo to zajęliśmy trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej - powiedział Albin Pudlicki, trener Polonii.

Dodajmy, że Zuzanna Licha została wybrana najlepszą zawodniczką imprezy. W Lidzbarku Warmińskim walczyło 170 zawodników z 37 klubów.