Polonia 1912 Leszno
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

Awans dwójki naszych juniorów Boks i kickboxing 2016-03-07 13:58:30
W Kazimierzu Biskupim odbyły się mistrzostwa WOZB juniorów w boksie, które były też przepustką do mistrzostw Polski juniorów. Awans taki uzyskała dwójka zawodników Polonii 1912 Leszno, a są to Łukasz Ślosarczyk oraz Dawid Tomczak.


Na zawody pojechała czwórka naszych zawodników, ale awans udało się wywalczyć wspomnianej wyżej dwójce reprezentantów naszego klubu. Tomczak (49 kg) oraz Ślosarczyk (60 kg) wygrali swoje kategorie wagowe.

Trzecie miejsca w zawodach zajęli: Krzysztof Lokś oraz Mikołaj Halczuk, którzy takiej przepustki jak ich koledzy nie wywalczyli. Dodajmy, że najlepszym technikiem imprezy uznano Łukasza Ślosarczyka, a w klasyfikacji klubowej Polonia zajęła drugie miejsce.

Partner

Sekcja boksu i kickboxingu

Polonia 1912 Leszno
Sala "Ćwicznia"
ul. Grota Roweckiego
 
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport