Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sponsorzy klubu

Sport w Lesznie

A. Pijaczyńska piąta w Bydgoszczy Szermierka 2012-10-13 23:32:41
Podopieczne Przemysława Fogta startowały w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Bydgoszczy w konkurencjach młodzik i dzieci. Tym razem lepiej spisały się starsze dziewczęta , wśród których dobre 5 miejsce zajęła Agnieszka Pijaczyńska , choć apetyty po eliminacjach były zdecydowanie większe.

W grupach świetnie radziły sobie Patrycja Białkowska i Agnieszka Pijaczyńska , które wygrały wszystkie swoje walki i były rozstawiane do eliminacji bezpośredniej na drugim i trzecim miejscu. Niestety z dwójki tylko Agnieszka awansowała do czołowej ósemki przegrywając walkę w ćwierćfinale z Sali Sesil z AZS AWF POZNAŃ. Patrycja była blisko , ale przegrała swoją walkę znów jednym trafieniem 5:6 kończąc zawody na 9 miejscu. Poza szestnastką na 19 miejscu sklasyfikowana została Jagoda Dyba , 20 była Maria Sadowska , 24 Pijaczyńska Kinga a 31 Weronika Król. W gronie dzieci 19 miejsce pozycję osiągnęła Sandra Tulewicz , 30 była Aleksandra Łakomska a 36 Julia Rygus. Floreciści z naszego klubu tym razem nie startowali.